6 pytań o fundraising do Szczepana Kasińskiego

W ciągu ostatnich dwóch lat Szczepan z zespołem pomógł organizacjom społecznym zebrać ponad 24 miliony złotych. Zapraszamy na spotkanie z doświadczonym fundraiserem, a rozmawiać będziemy nie tylko o pieniądzach. Podyskutujemy również o tym czy hojność jest w każdym człowieku, jak przejście na online ułatwiło rozwój fundraisingu oraz o nowych trendach w wirtualnym pomaganiu.

6 pytań od prowadzącego (Marek Zywert, Fundacja FaniMani) oraz dodatkowe pytania od publiczności.

Szczepan Kasiński

Trener fundraisingu i certyfikowany fundraiser z wieloletnim doświadczeniem. Od 2018 roku z Anną Anioł prowadzi agencję fundraisingową Armiger. Jest wykładowcą, autorem książek o fundraisingu, prowadzi konsultacje akcji zbiórkowych oraz kampanii społecznych. Jego specjalnością jest budowanie – zarówno strategii fundraisingowych, jak i wieloletnich strategii rozwoju całej organizacji. Wykorzystując nieskończone pomysły dzieli się wiedzą o tym, jak skutecznie opowiadać historie, które otwierają serca i portfele Darczyńców. Ma naturalny talent do rozwijania i wspierania innych, dlatego z radością poprowadzi Ciebie lub Twoją organizację w procesie zmiany podczas doradztwa lub mentoringu.


Zapraszamy do oglądania 👇

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).