7 sposobów, aby wygrać walkę o uwagę…internauty.

20 lat temu internet był prostszy. Nic nas nie atakowało z każdej strony, reklam było zdecydowanie mniej, a zza rogu nie wyskakiwały co chwilę pytania albo zachęty do zapisania się na newsletter.

Od tego czasu wiele się zmieniło – technologia poszła mocno do przodu i strony stały się dużo bardziej zaawansowane… w walce o uwagę odwiedzającego. 

Jak wygrać tę walkę? Jak sprawić, aby osoba odwiedzająca stronę organizacji zapamiętała, albo zrobiła to co chcemy? Jak umiejętnie zachęcić do wspierania, wpłaty darowizny albo wolontariatu? 

Zapraszamy na spotkanie podczas którego poznasz 7 sposobów na skuteczne dotarcie z przekazem do osób odwiedzających stronę Waszej organizacji. 

Podczas szkolenia dowiesz się między innymi:

  • Jak mierzyć skuteczność strony organizacji?
  • Jakie techniki zastosować, aby zatrzymać odwiedzającego na dłużej?
  • Jak zaangażować użytkownika i zachęcić do działania?

Szkolenie jest bezpłatne dla PRZEDSTAWICIELI organizacji społecznych.
Spotkanie odbywa się w ramach Akademii NGO FaniMani.pl. Poprowadzi je Marek Zywert.

Zobacz prezentację ze spotkania

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).