Darowizny przy okazji czy regularnie?

Jesteście na samym początku swojej przygody z FaniMani.pl? Zastanawiacie się, jak zbierać coraz więcej? Może wahacie się, czy w ogóle warto zaczynać? Nasz webinar to okazja, by znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania!  

Zapraszamy Was na wirtualne spotkanie, podczas którego dowiecie się, jak wystartować z darowiznami od zakupów online! Wspólnie rozejrzymy się po Panelu Organizacji, nauczymy się korzystać z materiałów promocyjnych oraz narzędzi takich jak Przypominajka i Aplikacja Mobilna, a także poznamy sposoby na skuteczne poinformowanie o możliwości wspierania Was z FaniMani. 

Podczas szkolenia dowiecie się między innymi:

• jak dodawać zdjęcia, logo i ustawić profil na FaniMani

• gdzie szukać informacji o efektach: darowiznach i wspierających

• w jaki sposób pobierać i edytować gotowe materiały promocyjne

• jak skutecznie zapraszać do wspierania Was

Zapraszamy do oglądania 👇

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).