Gwizdek na psy czyli jak zrobić podcast organizacji społecznej. Spotkanie z zawodowym podcasterem Radkiem Budnickim (Lepiej Teraz)

W domu, na spacerze, w autobusie… 9 milionów Polaków słucha podcastów. W tym świecie każdy znajdzie coś dla siebie. A czy organizacja społeczna może tam skutecznie zaistnieć?

Zapraszamy na spotkanie z zawodowym podcasterem, Radkiem Budnickim. Dowiesz się dlaczego każdy może być gwizdkiem na psy, a wspólnie zastanowimy się nad różnymi formami zaistnienia organizacji w podcastowym świecie.

Radosław Budnicki pochodzi z Białegostoku. Przez wiele lat pracował jako dyrektor zarządzający w spółkach branży finansowej, fitness oraz nieruchomości komercyjnych. Kiedy na zegarze wybiła 40-stka postanowił rzucić pracę dla innych i stworzył własny projekt. Od 5 lat prowadzi rozmowy w autorskim podcaście o tematyce rozwoju osobistego pod nazwą Lepiej Teraz.

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).