Jak przygotować rakietę do startu? Planujemy proces pozyskania wspierających

Przygotowanie astronauty do lotu na Marsa trwa od 18 do 24 miesięcy, rakiety – niewiele krócej. Na szczęście zbieranie darowizn w internecie nie jest tak skomplikowane i wbrew pozorom – nie wymaga tajemnej wiedzy. Proces przygotowania w przypadku podróży na Marsa jak i w przypadku pozyskania darowizn – ma bardzo duże znaczenie. Podczas tego spotkania można było dowiedzieć się między innymi: dlaczego warto inwestować swój czas w przygotowanie, jakie metody i narzędzia pomagają w przeprowadzeniu procesu przygotowania do zbierania darowizn oraz na przykładzie wybranych organizacji zobaczyć jak przygotować zbieranie darowizn (m.in. od zakupów online).

Webinar przeznaczony był dla organizacji, które rozpoczęły już zbieranie darowizn od zakupów online na fanimani.pl oraz tych, które zastanawiają się nad uruchomieniem tej formy wsparcia w ich organizacji.

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).