Lista zadań JEDNOiPÓŁprocentowca (wcześniej JEDNOprocentowca)

1,5% podatku dla organizacji społecznych to szansa na zebranie dodatkowych środków na działanie. Zebranie środków, które darczyńców i przyjaciół organizacji nic nie kosztują – wystarczy, że wpiszą w formularzu PIT numer KRS organizacji (czasem również CEL SZCZEGÓŁOWY) i 1,5% podatku trafi do wskazanej organizacji.

Z drugiej strony – aby to się zadziało niezbędna jest praca wielu osób i to przez wiele miesięcy.

Zapraszamy do obejrzenia webinara, na którym Marek Zywert podzieli się narzędziami i przygotowaną listą zadań JEDNOiPÓŁprocentowca. Gotowe narzędzia, jak i lista pomoże Tobie przeprowadzić proces zbierania 1,5% podatku od pomysłu na kampanię, przez komunikację aż do pochwalenia się ile dobra dzięki 1,5% podatku mogliście zrobić.

Dokument ten jest przykładem i inspiracją do przygotowania i przeprowadzenia akcji 1,5% podatku w Waszej organizacji. Możesz dowolnie dostosować ten dokument do potrzeb i możliwości Waszej organizacji.

ZALOGUJ SIĘ, ABY POBRAĆ DOKUMENT i OBEJRZEĆ NAGRANIE

Zobacz listę zadań JEDNOiPÓŁprocentowca

Jeśli posiadasz konto Google i chcesz skopiować dokument – kliknij SKOPIUJ DOKUMENT

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).