Otwarte serca i gorące darowizny… sezon czas zacząć!

Ostatni kwartał roku to gorący czas dla organizacji społecznych – przygotowania do kampanii 1% podatku, zabieganie o darowizny z odliczeniem od podatku oraz oczywiście otwarte serca Polaków przed Świętami Bożego Narodzenia. 

Jednak nie tylko organizacje świętują “żniwa” w ostatnim kwartale roku. To również gorący czas dla sklepów internetowych oraz… darowizn od zakupów online. 

Ostatnie miesiące roku to idealny czas, aby do otwartych serc Waszych darczyńców dotrzeć z informacją o darowiznach od zakupów online, które i tak przed świętami zrobią.

Zapraszamy na szkolenie online, które pomoże Twojej organizacji wycisnąć więcej darowizn od zakupów online i co ważniejsze – zbudować nowe, stałe źródło pieniędzy. 

Podczas spotkania dowiesz się:

  • jak wzrósł potencjał tej formy pomagania oraz wartość 1 zakupowego pomagacza
  • jak dotrzeć do Waszych fanów (i czego nie robić)
  • jak krok po kroku przygotować plan komunikacji na okres wrzesień-grudzień

Zobacz prezentację ze spotkania

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).