Pozycjonowanie stron internetowych organizacji (Wojciech Haremza)

Bez strony internetowej trudno dzisiaj funkcjonować nie tylko w biznesie, ale również w działalności społecznej. Uruchomienie strony organizacji to dopiero początek. Równie ważne jest zadbanie o to, aby pojawiał się na niej ruch – nowe osoby, które wesprą organizację swoim czasem, dobrym słowem czy wpłatą darowizny. Jak to zrobić korzystając z SEO podpowiada Wojciech Haremza.

Wojciech Haremza, Head of SEO w Grupa iCEA. Jak mówi o sobie – z branżą SEO związany od blisko 11 lat. Karierę zaczynał od małych lokalnych stron usługowych, a od blisko 6 lat pracuje nad maksymalizacją przychodów z ruchu organicznego w e-commerce. Lubi dzielić się wiedzą i własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania wyszukiwarek internetowych.

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).