Pokonaj smoki! Strategia fundraisingowa dla Twojej organizacji.

Codzienność w organizacji bywa zagmatwana a pilne sprawy gonią te jeszcze pilniejsze? – Koniec miotania się od ściany do ściany. Stwórz strategię dopasowaną do Twojej organizacji i pokonaj smoki 🐲🐉 ! Twoje działania staną się prostsze, gdy będą wynikały z planów.


Od czego zacząć? – Zapraszamy na spotkanie ze Szczepanem Kasińskim, podczas którego dowiesz się:

– Po co strategia w małej (i dużej) organizacji?

– Dlaczego warto planować działania?

– Strategia a bieżączka – jak uporządkować działania?

– Co po strategii? Jakie narzędzia dobrać do jej realizacji?

Szczepan Kasiński – trener fundraisingu i certyfikowany fundraiser z wieloletnim doświadczeniem. Od 2018 roku z Anną Anioł prowadzi agencję fundraisingową Armiger. Autor publikacji: “Jak stworzyć i zrealizować strategię fundraisingową”, której premiera odbyła się niedawno, bo w listopadzie 2022. Jak sam autor mówi: “Moja książka jest po to, żeby organizacje mogły zaplanować i realizować swoje działania”. Więcej informacji o książce: https://strategiafundraisingowa.pl

Zapraszamy do oglądania 👇

https://youtube.com/live/RPowMLsuBOY?feature=share

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).