Więcej kasy dla szkoły i klasy. Program Sprytni Rodzice

Nawet szkolne asy potrzebują kasy, aby móc się rozwijać. Dzięki programowi Sprytni Rodzice szkoły i klasy mogą zyskać dodatkowe środki na ważne dla nich cele, robiąc zakupy online z bezpłatną darowizną.

Wy robicie zakupy w partnerskim sklepie online, a część wydanej kwoty przekazywana jest na rzecz Waszej placówki! Nic nie dopłacacie: wystarczy, że zrobicie zakupy z FaniMani.pl. 

Cała społeczność szkolna (rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy szkoły) może bezpłatnie pomóc w realizacji wspólnych celów. Program Sprytni Rodzice jest dla wszystkich, którzy chcą wspierać szkołę! 

Dołącz do naszego bezpłatnego spotkania online, przyłącz się do pomagania i spraw, by Twoje zakupy online służyły Waszej szkole!

Zapraszamy do oglądania 👇

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).