Wolontariat nie taki straszny – jak go zorganizować?

Gdzieś tam, na drugim końcu miasta, Polski czy świata są ludzie, którzy myślą tak jak Wy i chętnie zaangażują się w działania Waszej organizacji. Ale z czym i jak do nich dotrzeć? Jak zachęcić do wolontariatu właśnie w Waszej organizacji?

Zapraszamy na spotkanie podczas którego Justyna K. Ochędzan i Dagny Łaniecka podzielą się z Wami doświadczeniem z Regionalnego Centrum Wolontariatu w Poznaniu, zarządzanego przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych.

Podczas tego spotkania dowiesz się:

  • od czego zacząć myślenie o wolontariacie
  • jakich błędów się wystrzegać
  • gdzie i jak szukać wolontariuszy

Prezenter: Justyna K. Ochędzan –  Prezeska Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Pozarządowych, doradczyni, animatorka, wolontariuszka od urodzenia.
Dagny Łaniecka: Doradca, koordynator projektów m.in. w obszarze wolontariatu, WRK ZOP. 

Prowadzący: Marek Zywert, Fundacja FaniMani, organizator Akademii NGO FaniMani. 

Szczególnie zapraszamy organizacje z Wielkopolski.

Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.

Jeśli chcesz otrzymać prezentację – zarejestruj się do akademii, zostanie ona wysłana w drugiej połowie lipca

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).