Prowadzący

Maria Olszewska

Fundraiserka praktyk. Od 2011 r. szkoli z zakresu fundraisingu i crowdfundingu organizacje pozarządowe z Polski oraz innych krajów Europy w językach polskim, angielskim i włoskim. Prowadzi firmę doradczą MjjOhttps://www.facebook.com/MjjOsztukarelacji/, https://mjjo.pl/mjjo1/. Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce. Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.

Karolina Pomarańska

Od 2012 roku dyrektor działu CRM w firmie Caltha. Ma za sobą już kilkadziesiąt wdrożeń CRM (civiCRM) w organizacjach społecznych. https://caltha.eu/, https://civicrm.org.pl/

Dawid Radomski

Moderator procesów kreatywnych, life&NGO coach. Rozwiązywanie problemów zawsze zaczyna od „dlaczego?” Wierzy, że empatii da się nauczyć i że ludzie za mało słuchają. Siebie nawzajem. Uwielbia odkrywać wpływ otoczenia na człowieka i człowieka na otoczenie. Pragnie obudzić się w świecie, w którym każdy zna swoje powołanie i potencjał i rozumie jak je wykorzystać do zmiany świata na lepsze! Prywatnie domowy barista, przewodnik po Kłodzku.

Justyna Miłosz

Specjalistka od eventów i PR. Duże doświadczenie zdobyła w trakcie pracy przy ogólnopolskim projekcie Świadoma Mama, czy podczas działań dla Stowarzyszenia Chociszewo Wspólna Przyszłość. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Nowy Marketing. Zdecydowanie zakochana w digital i event marketingu. Lubi wyzwania związane z organizacją wydarzeń, a sytuacje kryzysowe traktuje jak wyzwanie.

Ewelina Krawczyk

Copywriterka w poznańskiej firmie Duda Holding, zrzeszającej przedsiębiorstwa z różnorodnych branż. Ma za sobą blisko dekadę doświadczenia w pracy w marketingu oraz praktykę dydaktyczną w szkołach od podstawówki aż po uczelnię wyższą. Autorka dziesiątek tysięcy stron tekstów sprzedażowych i fachowych. W czasie wolnym miejska aktywistka i domowa ogrodniczka.

Justyna K. Ochędzan

Wiceprezeska WRZOS, Dyrektorka Zarządzająca Wielkopolskiej Rady Koordynacyjnej Związku Organizacji Socjalnych, doradczyni, animatorka.

Paulina Mucha

Współzałożycielka Webup! – Efektywnie zarządza rocznym budżetem klientów w wysokości ponad $11 000 0000 USD

Anna-Maria Sobczak

Prawnik ds. własności intelektualnej w Kancelarii Prawnej RPMS Staniszewski&Wspólnicy, członek Centrum Prawa Designu, Mody i Reklamy przy Uniwersytecie Śląskim (Law in Styl), członek Stowarzyszenie We&Waste, wykładowca na uczelni Collegium Da Vinci.

Wojciech Haremza

Head of SEO w Grupa iCEA. Jak mówi o sobie – z branżą SEO związany od blisko 11 lat. Karierę zaczynał od małych lokalnych stron usługowych, a od blisko 6 lat pracuje nad maksymalizacją przychodów z ruchu organicznego w e-commerce. Lubi dzielić się wiedzą i własnymi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania wyszukiwarek internetowych.

Monika Czaplicka

Polska socjolożka, zajmująca się marketingiem w mediach społecznościowych. Jest autorką książek: Uwiedź klienta, Zarządzanie kryzysem w social media oraz jedną ze współautorek II tomu Biblii e-biznesu. Czaplicka jest szefową agencji social media Wobuzz. Uczestniczka wielu konferencji o marketingu w sieci w Polsce i zagranicą. Była wykładowczynią studiów podyplomowych na Politechnice Białostockiej, obecnie jest na AGH w Krakowie.

Marek Zywert

Współzałożyciel serwisu FaniMani.pl. Od 2014 roku w Fundacji FaniMani rozwija narzędzia fundraisingowe dla organizacji społecznych. Łączy wiedzę i doświadczenie z branży IT, sprzedaży i marketingu. Pasjonat ustawicznego rozwoju, pięknego minimalizmu w projektowaniu i aktywny gracz w squasha. Szczęśliwy mąż oraz ojciec.

Marta Siatkowska

Specjalista ds. finansów Fundacji FaniMani, Certyfikowany Samodzielny Księgowy.

Michał Serwiński

Z wykształcenia dziennikarz i kulturoznawca. Od 13 lat zawodowo związany z trzecim sektorem. Doświadczenia zdobywał m.in. w Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” i Polskiej Akcji Humanitarnej (PAH). Współtwórca i członek zarządu Stowarzyszenia Wzmacniacz. Redaktor prowadzący Bloga Sektor 3.0. Doradza organizacjom społecznym w zakresie fundraisingu, komunikacji, marketingu i wykorzystania nowych technologii.

Paweł Dawidziak

Założyciel Stowarzyszenia I Love Ziemek oraz Centrum Pozytywnej Energii -pierwszego w Polsce miejsca dla Rodziców Dzieci Niepełnosprawnych, miejsce gdzie rodzice są aktywizowani do działań, odnajdują swoją nową drogę, z korzyścią nie tylko dla siebie ale i dla całej rodziny zmagającej się z niepełnosprawnością najbliższej osoby.
Pomogliśmy już ponad 200 rodzinom z całej Polski.
Prywatnie Tata 10-cio letniego Ziemka będącego pod opieką hospicjum domowego, biegacz amator.
Z Ziemkiem w duecie pokonaliśmy już oficjalnie 10 półmaratonów, zawodów crossowych, jeździmy wspólnie na rowerze, a zimą Ziemek zjeżdża na nartach. Aktywność zawsze na pierwszym miejscu

Szczepan Kasiński
Szczepan Kasiński

Trener fundraisingu i certyfikowany fundraiser z wieloletnim doświadczeniem. Od 2018 roku z Anną Anioł prowadzi agencję fundraisingową Armiger. Jest wykładowcą, autorem książek o fundraisingu, prowadzi konsultacje akcji zbiórkowych oraz kampanii społecznych. Jego specjalnością jest budowanie – zarówno strategii fundraisingowych, jak i wieloletnich strategii rozwoju całej organizacji. Wykorzystując nieskończone pomysły dzieli się wiedzą o tym, jak skutecznie opowiadać historie, które otwierają serca i portfele Darczyńców. Ma naturalny talent do rozwijania i wspierania innych, dlatego z radością poprowadzi Ciebie lub Twoją organizację w procesie zmiany podczas doradztwa lub mentoringu.

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).

Wpisz adres email administratora organizacji na FaniMani.pl albo adres podany podczas rejestracji do Akademii FaniMani