Zarejestruj się w Akademii NGO

Akademię NGO FaniMani rozpoczęliśmy w sierpniu 2020 z założeniem, że jako Letnia Akademia NGO potrwa nie dłużej niż do końca września 2020.

Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania, a uczestnicy dostarczają kolejnych tematów. Dlatego nie było innego wyjścia – podjęliśmy decyzję o kontynuacji Akademii, aby dostarczać Wam – organizacjom społecznym – wartościową i praktyczną wiedzę z zakresu fundraisingu, marketingu, a także zarządzania organizacją społeczną.

Zapraszam do rejestracji
Marek Zywert , Fundacja FaniMani

 

👉 Jeśli jesteś już zarejestrowana/y do Akademii NGO FaniMani link do rejestracji na konkretny webinar otrzymasz najpóźniej dzień przed spotkaniem. Nie musisz rejestrować się ponownie.

👉 Jeśli poniżej nie widzisz formularza – kliknij tutaj

 

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).

Wpisz adres email administratora organizacji na FaniMani.pl albo adres podany podczas rejestracji do Akademii FaniMani