Relacje z darczyńcą – działaj skutecznie i z klasą!

Czy zastanawiasz się co jest najważniejsze w budowaniu relacji z darczyńcą? Co pozwoli działać skutecznie, a jednocześnie nienachalnie i z klasą?

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy o cyklu relacji z darczyńcą – sztuce nawiązywania i podtrzymywania relacji z sympatykami organizacji.

Odniesiemy się do różnych sposobów pozyskiwania sympatyków organizacji. Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” – Maria Olszewska – przedstawi również narzędzia, które najczęściej stosuje się w budowaniu relacji z darczyńcami. Dowiesz się również jak komunikować się z nowymi darczyńcami, a jak z tymi, którzy wspierają finansowo od lat.

Poradnik „Narzędzia fundraisingu w Polsce” powstał na bazie rozmów Marii Olszewskiej ze społeczniczkami i społecznikami z całej Polski. W e-booku znajdziesz wskazówki, od czego zacząć i co jest najważniejsze przy zastosowaniu różnych sposobów na niezależne finansowanie organizacji. 

Maria Olszewska

Spotkanie poprowadzi Maria Olszewska – fundraiserka praktyk. Od 2011 r. szkoli z zakresu fundraisingu i crowdfundingu organizacje pozarządowe z Polski oraz innych krajów Europy w językach polskim, angielskim i włoskim. 

Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce.  Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.  Jako wolontariuszka Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu w latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie.

Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwa z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim.(https://www.facebook.com/MjjOsztukarelacji/, mjjo.pl)

Podziel się:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Wasza organizacja potrzebuje dodatkowych pieniędzy?

Wpisz adres email administratora organizacji na FaniMani.pl albo adres podany podczas rejestracji do Akademii FaniMani