Relacje z darczyńcą – działaj skutecznie i z klasą!

Czy zastanawiasz się co jest najważniejsze w budowaniu relacji z darczyńcą? Co pozwoli działać skutecznie, a jednocześnie nienachalnie i z klasą?

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy o cyklu relacji z darczyńcą – sztuce nawiązywania i podtrzymywania relacji z sympatykami organizacji.

Odniesiemy się do różnych sposobów pozyskiwania sympatyków organizacji. Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” – Maria Olszewska – przedstawi, które narzędzia fundraisingu najczęściej stosuje się w budowaniu relacji z darczyńcami. A które z nich są adekwatne do kontaktu z osobami, które wspierają finansowo naszą misję od lat.

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).