Relacje z darczyńcą – działaj skutecznie i z klasą!

Czy zastanawiasz się co jest najważniejsze w budowaniu relacji z darczyńcą? Co pozwoli działać skutecznie, a jednocześnie nienachalnie i z klasą?

Zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego porozmawiamy o cyklu relacji z darczyńcą – sztuce nawiązywania i podtrzymywania relacji z sympatykami organizacji.

Odniesiemy się do różnych sposobów pozyskiwania sympatyków organizacji. Autorka ebooka „Narzędzia fundraisingu w Polsce” – Maria Olszewska – przedstawi również narzędzia, które najczęściej stosuje się w budowaniu relacji z darczyńcami. Dowiesz się również jak komunikować się z nowymi darczyńcami, a jak z tymi, którzy wspierają finansowo od lat.

Poradnik „Narzędzia fundraisingu w Polsce” powstał na bazie rozmów Marii Olszewskiej ze społeczniczkami i społecznikami z całej Polski. W e-booku znajdziesz wskazówki, od czego zacząć i co jest najważniejsze przy zastosowaniu różnych sposobów na niezależne finansowanie organizacji. 

Maria Olszewska

Spotkanie poprowadzi Maria Olszewska – fundraiserka praktyk. Od 2011 r. szkoli z zakresu fundraisingu i crowdfundingu organizacje pozarządowe z Polski oraz innych krajów Europy w językach polskim, angielskim i włoskim. 

Początkowo wiedzę z dziedziny fundraisingu zdobywała pozyskując partnerów biznesowych i granty dla jednej z największych instytucji kultury w Małopolsce.  Jednocześnie była w grupie pierwszych osób z Polski, które uzyskały Europejski Certyfikat Fundraisera podczas kursu CFR1.  Jako wolontariuszka Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu w latach 2011 do 2015 zorganizowała łącznie 16 Klubów Fundraisera w Trójmieście i Olsztynie.

Od 2013 właścicielka firmy doradczej MjjO. Prowadzi szkolenia i doradztwa z zakresu fundraisingu, crowdfundingu, nawiązywania relacji biznesowych w językach polskim, angielskim, włoskim.(https://www.facebook.com/MjjOsztukarelacji/, mjjo.pl)

Podziel się:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Wasza organizacja potrzebuje dodatkowych pieniędzy?

Zaloguj się, aby obejrzeć nagranie webinara, pobrać prezentację i materiały