Mądry Polak po szkodzie, czyli jak ochronić nazwę i markę organizacji zanim będzie za późno.

Przez ostatnie lata budowaliście markę swojej organizacji? Dbacie o jej dobre imię oraz zaufanie wspierających? Troszczycie się, aby jej nazwa budziła dobre skojarzenia z Wami i była symbolem dobrze zrobionej pracy? A tu nagle dowiadujecie się, że powstała organizacja, która korzysta z Waszej nazwy, renomy, podobnej domeny i… wyciąga pieniądze darczyńców.

Ten scenariusz, który być może jeszcze parę lat temu byłby abstrakcyjny dzisiaj jest coraz bardziej realny. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego dowiesz się jak prawidłowo zabezpieczyć Twoją organizację.

Podczas naszego spotkania skupimy się na tematyce prawnej ochrony marki. Porozmawiamy o zabezpieczeniu swojej nazwy, logotypu, a także domeny internetowej.  Odpowiemy sobie również na pytania, które rozwiązanie jest najlepsze. Dowiesz się, czy i jak można walczyć z nieuczciwą konkurencją. A wszystko to zostanie omówione w łatwy i przyjemny sposób, posługując się przykładami z branży.

ZALOGUJ SIĘ, ABY POBRAĆ DOKUMENT i OBEJRZEĆ NAGRANIE

Zobacz prezentację

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).