Oswoić Sztuczną Inteligencję: 10 praktycznych sposobów na wykorzystanie AI w NGO

Dowiedz się, jak sztuczna inteligencja może wspomóc Twoją organizację społeczną w osiąganiu celów i rozwiązywaniu problemów. Czekają na Ciebie inspirujące przykłady z różnych dziedzin oraz praktyczne wskazówki, które pozwolą wykorzystać potencjał AI w codziennej pracy. 

Podczas spotkania zdobędziesz wiedzę na temat innowacyjnych technologii AI oraz ich potencjału w realizacji misji oraz pozyskania finansowania dla organizacji społecznych. Poznasz realne przykłady sukcesów i korzyści, jakie płyną z wykorzystania AI w różnych dziedzinach działalności społecznej. Nie zabraknie również anty-przykładów – abyś wiedział(a), na co zwrócić uwagę. 

Webinar jest skierowany do liderów organizacji społecznych, pracowników sektora non-profit oraz wolontariuszy zainteresowanych wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w swojej organizacji.

Zapraszamy do oglądania 👇

👉Zobacz prezentację >>

Fundacja FaniMani powstała w 2014 roku z misją wspierania organizacji społecznych w pozyskiwaniu pieniędzy na to, co ważne. W 2015 roku wystartowaliśmy z fanimani.pl (darowizny od zakupów online), w 2016 dołączyło fanipay.pl (system płatności dla ngo) oraz system zbiórek online, rok temu – program faniseo (darowizny za linki na stronie organizacji) a na początku 2020 – faniweb (bezpłatne strony dla organizacji społecznych).